گز برخوار

مراسم گرامیداشت هفته قوه قضائیه در برخوار

به مناسبت هفته قوه قضائیه طی مراسمی در جوار امامزادگان ابراهیم و اسماعیل(ع) نرمی دولت آباد با حضور امام‌جمعه شهردولت آباد، رئیس بنیادشهید، دادستان شهرستان برخوار، فرمانده انتظامی این شهرستان به همراه جمعی از کارمندان این ادارات برگزار شد.

به مناسبت هفته قوه قضائیه طی مراسمی در جوار امامزادگان ابراهیم و اسماعیل(ع) نرمی دولت آباد با حضور امام‌جمعه شهردولت آباد، مفتخریان رئیس بنیادشهید، دادستان شهرستان برخوار، سرهنگ خلیلی فرمانده انتظامی این شهرستان به همراه جمعی از کارمندان این ادارات برگزار و سپس گلزار شهدا گلباران وعطرافشانی شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام محمودآبادی امام‌جمعه شهر دولت آباد ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدمظلوم دکتر بهشتی و یاران با وفایش در حادثه هفتم تیر، خاطرنشان کرد: شهدای هفتم تیر از مظلوم‌ترین شهدای این مرز و بوم هستند.
وی در ادامه افزود: شهدای هفتم تیر با ناجوانمردانه‌ ترین عمل یعنی ترور به شهادت رسیدند.
ایشان در ادامه گفت: امروز قوه قضائیه همانند شهید بهشتی، عمل می‌کند و عملکرد این قوه نشان می‌دهد در مبارزه با مفاسد موفق عمل کرده است و این یعنی ادامه ی راه شهدا جهت احقاق حق و عدالت.
در ادامه احمدی ریاست دادگستری شهرستان برخوار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه با اشاره به آیه: «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون» که می‌فرماید: (و گمان مکنید که شهداء مرده اند بلکه زنده اند و نزد پروردگار خویش روزی می خورند) خاطرنشان کرد: شهدای ما زنده هستند و در همه لحظات حاضر و ناظر بر اعمال ما بوده و هستند و این ماییم که امروز نیازمند شفاعت شهداء نزد خداوند متعال هستیم البته مشروط بر اینکه در راه آنها قدم برداریم.
وی با بیان اینکه همه، وامدار خون شهداء هستیم گفت: همه مسئولین در بخش های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولیت سنگین و خطیری برعهده دارند و آن حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان امانتی است که شهداء به ما سپرده اند.
وی تجدید میثاق با شهدا را یک وظیفه دانست و گفت: همه ما باید مواظب باشیم از آرمان های شهدای گرانقدر منحرف نشویم و امروز توفیق حاصل شد در اولین روز از هفته قوه قضاییه از نزدیک ضمن اعلام بیعت دوباره با شهدای عزیز با آرمان های رفیع امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نماییم.

همچنین ببینید

تلاش شبانه روزی برای مدیریت بحران کم آبی شاهین شهر

مسئول واحد آبیاری و آبرسانی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر،ضمن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.