نصب پلاک های هوشمند گامی دیگر در راستای ارائه خدمات الکترونیک در شاهین شهر

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر گفت: با توجه به انتخاب شاهین شهر به عنوان پایلوت خدمات هوشمند در استان و لزوم ایجاد بانک اطلاعات با محوریت کدپستی و ساماندهی پلاک های آبی شهرداری،پس از کارشناسی های لازم اجرای این بستر در نقاط مختلف شهر فراهم گردید و هم اکنون این طرح در محله های گلدیس، مالک اشتر، هشت بهشت، فدک، کوی کارمندان و امام علی(ع) اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: در این طرح اطلاعات پلاک های نصب شده هوشمند که دارای QR code می باشد به نقشه های GIS شهرداری متصل گردیده است.

پری تبار نمایش آدرس پستی صحیح و به روز ملک بر اساس بانک اطلاعاتی اداره پست،قابلیت استفاده در کلیه سامانه هایی که از طریق موقعیت های مکانی در حال سرویس دهی به شهروندان می باشند، حذف بازدیدهای میدانی جهت دریافت مجوز، قابلیت نمایش لوکیشن محل بر روی نقشه های GIS شهرداری، خوانش QR code به وسیله ساده ترین گوشی ها، عدم نیاز به تعویض فیزیکی پلاک در صورت ایجاد تغییرات در اطلاعات ساختمان را از جمله مزایای پلاک های هوشمند عنوان نمود.

سرپرست شهرداری شاهین شهر با بیان اینکه نصب پلاک های هوشمند تا پایان سال آینده در تمام شهر اجرا می گردد اظهار داشت: با اجرا شدن این طرح ، گامی دیگر در راستای شهر هوشمند برداشته شد.

انتهای پیام / وحید اصفهانی

همچنین ببینید

برداشت 23 هزار تن خربزه از مزارع گرگاب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: امسال ۲۳ هزار تن خربزه از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.