برگزاری جلسه شورای هم اندیشی فیلم شاهین شهر در آستانه روز سینما

صبح امروز جلسه شورای هم اندیشی فیلم شهرستان جهت برگزاری بزرگداشت روز ملی سینما با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات اداره متبوع برگزار شد .

به گزارش صبح شاهین شهر به نقل از، روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه صبح امروز جلسه شورای هم اندیشی فیلم شهرستان جهت برگزاری بزرگداشت روز ملی سینما با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات اداره متبوع برگزار شد .

  در این جلسه فرامرز رادمنش رئیس اداره فرا رسیدن روز ملی سینما را به هنردوستان و اهالی سینما تبریک گفت و خاطر نشان کرد : سینما ها ، موزه ها ، مکان های مذهبی و .. از جمله فضاهای عمومی تأثیرگذار هستند که مورد توجه عموم مردم بوده و ارزش های فرهنگی زیادی مانند آئین ها ، عادات ، سنت ها و خاطرات جمعی را در دل خود محفوظ داشته اند .

وی در ادامه از اصحاب فیلم شهرستان بابت ساخت فیلم های کوتاه که با موضوع کرونا و در شرایط سخت انجام گرفت ، قدردانی کرد و خبر داد : در صورت مجوز ستاد مبارزه با کرونای شهرستان هفته آینده روز 21 شهریور مصادف با روز ملی سینما از اهالی سینمای شهرستان (سینماداران ، کارگردانان و عوامل فیلم های ساخته شده) در یکی از سینماهای شاهین شهر تجلیل به عمل خواهد آمد .

  در ادامه این جلسه سایر اعضای شورای فیلم به اعلام نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

انتهای پیام /وحیداصفهانی

همچنین ببینید

برداشت 23 هزار تن خربزه از مزارع گرگاب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: امسال ۲۳ هزار تن خربزه از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.