سکان شهرداری شاهین شهر به مسعود عارفیان سپرده شد

در آیینی با حکم عباس رضایی استاندار اصفهان ” مسعود عارفیان ” به عنوان شهردار شاهین شهر منصوب و از زحمات ” احمدرضا پری تبار” شهردار اسبق شاهین شهر قدردانی شد.

به گزارش صبح شاهین شهر ،حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در آیین تودیع و معارفه شهرداران شاهین شهر که در تالار شیخ بهایی شهر برگزار گردید گفت: خوشبختانه شاهین شهر شهری زنده و پویا در استان اصفهان  و با اکثر شهرهای استان متفاوت است چراکه این شهر از لحاظ جمعیتی،قومیتی و از همه مهمتر به عنوان نخستین شهر جدید کشور پس از انقلاب اسلامی مطرح است.

وی در ادامه افزود: امروزه بحث شهرداری ها و خدمات ارزشمند شوراها را در سطح کشور داریم که لازم است از شورای دوره پنجم و شهرداران منتخب شاهین شهر در این دوره تشکر نموده و برای شهردار جدید و اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر آرزوی موفقیت می نمایم.

غلامی ثبات مدیریت در یک شهر را رمز موفقیت در اجرای برنامه ها و اقدامات عمرانی،فرهنگی، اجتماعی دانست و گفت: این موضوع در دوره قبل شورای اسلامی شاهین شهر به خوبی محقق نگردید ولی در اواخر دوره با مدیریت خوب جناب پری تبار شهردار وقت و تعامل بسیار و دوری از هرگونه حاشیه وی توانستند به حمدالله پروژه های خوبی را در شاهین شهر به سرانجام برسانند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان به حمایت همه جانبه شورای اسلامی شاهین شهر از شهردار جدید اشاره نمود و افزود: ان شاء الله شهردار جدید با این پشتوانه قوی بتواند یک دوره چهار ساله را در راستای خدمت به شهر و شهروندان آن طی نماید.

انتهای پیام / وحید اصفهانی

همچنین ببینید

دیدار سرپرست بهزیستی شاهین شهر با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان و تسریع در روند پاسخدهی به درخواست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.