ارائه “طرح ارتقاء ژانر دفاع مقدس” به امام جمعه شاهین شهر

به گزارش صبح شاهین شهر ، فرامرز رادمنش رئیس اداره به همراه عبدالرضا خجسته فر مدیرمسئول موسسه سینمایی فرنوفیلم و محمودی روابط عمومی اداره به منظور ارائه طرح ژانر دفاع مقدس با امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو کردند .

 در این جلسه رئیس اداره متبوع ضمن قدردانی از حضور امام جمعه در آئین تجلیل از عوامل سینمایی شهرستان در سینما یاسمن ، خاطر نشان کرد : این شهرستان ظرفیت خوبی برای تولید آثار تصویری و فیلم داشته لکن نیاز به حمایت بیشتر سایر دستگاه ها نیز دارد .

 عبدالرضا خجسته فر مدیرمسئول موسسه سینمایی فرنو فیلم درادامه در خصوص طرح ارتقاء ژانردفاع مقدس به عنوان “ژانر ملی سینمای ایران” با امام جمعه شاهین شهر به گفتگو پرداخت و درخصوص پیوند دین و سینما و استفاده از ابزار هنر جهت حل معضلات و مشکلات اجتماعی شهرستان به امام جمعه شاهین شهر پیشنهاداتی ارائه داد .

در ادامه  امام جمعه شاهین شهر ضمن خیرمقدم به حاضرین، از تشکیل این جلسه ابراز خرسندی کرد و از فعالیت های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر قدردانی نموده و در ادامه از آقای خجسته فر به منظور خدماتی که در حوزه سینمای ایثار و شهادت و دفاع مقدس داشته اند تقدیر نمود و برگزاری دوره آموزشی جهت بهره برداری طلاب علوم دینی شهرستان از هنر سینما را مفید دانست .

  در پایان فرامرز رادمنش رئیس اداره با اهداء لوح تقدیر و تندیس روز سینما از حمایت های امام جمعه شاهین شهر تقدیر نمود . حجه الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز با اهداء هدیه از آقای خجسته فر تقدیر کرد .

انتهای پیام / وحید اصفهانی

همچنین ببینید

دیدار سرپرست بهزیستی شاهین شهر با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان و تسریع در روند پاسخدهی به درخواست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.