عزم جهادی شهرداری شاهین شهر برای اتمام پروژه های عمرانی

مسعود عارفیان شهردار شاهین شهر گفت: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال قرار داریم باید با یک عزم جهادی و همکاری و همیاری همه همکاران ، پروژه های نیمه تمام را به سرانجام رسانده و تقدیم شهروندان فهیم نماییم.

وی در ادامه به بیش از 30 پروژه فعال بزرگ و کوچک شهرداری در سطح شهر اشاره نمود و گفت: برخی از پروژه ها نظیر پروژه عظیم متروی شاهین شهر– اصفهان مستلزم زمان مناسب برای احداث است ولی بقیه پروژه های عمرانی را سعی خواهیم نمود علی رغم شرایط سخت اقتصادی در موعد مقرر احداث نماییم.

عارفیان با اعلام این نوید که هم اکنون نیز در حال انعقاد قرارداد و مناقصه دیگر پروژه های عمرانی در شهر هستیم گفت: ان شاء الله با کمک مسؤولان ، همیاری همکاران و مساعدت اعضای شورای اسلامی شاهین شهر بتوانیم آنان را اجرا کنیم.

وی در بخشی از مصاحبه اصول کاری خود را شفافیت و صداقت، امانت داری و درست کاری، مبارزه با فساد و بی عدالتی، شایسته گزینی، برنامه ریزی در راستای تحقق بیانیه گام دوم با عنایت به چهارچوب وظایف و تکالیف شهرداریها، توجه ویژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی، حداکثر تلاش ممکن برای تعامل و تحقق برنامه های شورای اسلامی شهر، تحقق در تعالی سازمانی و آموزش کارکنان، تکریم ارباب رجوع، توجه به معاش کارکنان شهرداری و ارتقاء سطح مشارکت شهروندان در اداره شهر عنوان نمود.  

شهردار شاهین شهر از همکاران خدوم و زحمتکش خود خواست ضمن دوری از مسائل متفرقه با نهایت تمرکز و جدیت در کار برای تکریم ارباب رجوع تلاش نمایند.    

عارفیان با بیان اینکه برای خدمت به شهروندان عزیز از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود گفت: بنده معتقدم با توکل بر خداوند متعال ، همیاری و مساعدت همکاران و مسؤولان و اراده قوی و مستحکم می توان در شرایط سخت بر مشکلات پیش رو فائق آمد.

انتهای پیام / وحید اصفهانی

همچنین ببینید

دیدار سرپرست بهزیستی شاهین شهر با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان و تسریع در روند پاسخدهی به درخواست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.